Zostań numer jeden w Google dzięki AdWords!

Reklama w najpopularniejszej wyszukiwarce internetowej na świecie jest dziś jednym z najwydajniejszych sposobów promowania firmy, produktów i usług. Nie marnuj pieniędzy na zakup baz danych email i nie wysyłaj mailingów w ciemno. Zainwestuj w reklamę! Naszym nowym klientom oferujemy w prezencie kupon na rozpoczęcie kampanii AdWords

Nie kupuj baz danych – szkoda pieniędzy!

Wiele firm myśli, że zakup bazy danych firm i wysłanie mailingu to najlepsza metoda na zdobycie klientów. Jednak koszt zakupu bazy danych, wysyłki mailingów oraz ilość wygenerowanych dzięki temu zapytań jest niewielka. Zamiast tego proponujemy reklamowanie się w wyszukiwarce Google. Dotrzyj do ludzi, którzy rzeczywiście są zainteresowani Twoimi usługami i produktami – w końcu szukają ich w wyszukiwarce. Bądź tam na pierwszej stronie!

Dlaczego reklama w Google zamiast zakupu bazy firm?

Taniej

Nie musisz wydać od razu kilku tysięcy złotych na zakup bazy. Masz pełną kontrolę nad budżetem i możesz wprowadzać zmiany w reklamie w każdej chwili!

Targetowanie – decydujesz kto ogląda reklamę

Możesz sam zdecydować kto zobaczy Twoją reklamę! Na przykład możesz wyświetlać reklamę tylko dla osób szukających przedszkola w województwie lubelskim albo hydraulika w Krakowie.

Pełna przejrzystość

Widzisz za co płacisz – możesz między innymi obserwować ilość kliknięć dla poszczególnych reklam, ilość ich wyświetleń, monitorować jakie frazy zostały użyte przez Twoich klientów.

Zamów bezpłatny kupon i sam się przekonaj o skuteczności reklam w Google!

AdWords Qualified Individual

O wysokiej klasie naszej oferty świadczą zdobyte przez naszych specjalistów kwalifikacje w „Programie certyfikacji Google AdWords„.

Status Kwalifikowanego Specjalisty jest potwierdzeniem zaawansowanej wiedzy na temat obsługi programu AdWords, uzyskanej dzięki przejściu szkoleń i zdaniu naszych egzaminów certyfikacyjnych.